domů > Plastová okna a dveře > GU kování

 

GU kování

okenní a dveřní kování - bezpečnost, komfort a kvalita

Jsme nároční na kvalitu oken

Každé moderní okno by mělo, kromě estetické kvality, splňovat i náročné technické a bezpečnostní požadavky. Takové okno musí dokonale těsnit po celém svém obvodu. Navíc by mělo sdružovat otočnou a sklopnou funkci. Nesmíme zapomínat na zvýšenou schopnost okna odolávat vloupání a na nejvyšší estetické požadavky. Systém, který v sobě zahrnuje všechny tyto požadavky kladené na moderní kování ze společnosti Gretsch Unitas, se jmenuje UNI-JET. Je to celo-obvodové kování vhodné pro všechny typy oken, bez ohledu na tvar a tradičně využíván materiál.

Základem je bezpečnost

Po celém obvodu okna má UNI-JET uzavírací body vybaveny hřibovitých čepy, které snižují možnost násilného otevření okna. Možnost použití různých typů rámových uzávěrů umožňuje zvyšovat bezpečnost okna dle potřeby zákazníka. Se standardními díly kování UNI-JET a použitím ocelových uzavíracích čepů je možné dosáhnout stupeň odolnosti proti vloupání WK2 dle EN 1627 - 1630.

Komfort, který je s kováním UNI-JET samozřejmostí

Celo-obvodové kování UNI-JET splňuje všechny požadavky zákazníků na komfort ovládání. Pojistka proti chybné manipulaci, štěrbinové větrání, zdvihač křídla, který usnadňuje manipulaci s těžkými křídly či protiprůvanová pojistka, toto všechno je ve standardu. Díky speciální konstrukci automatických hřibovitých čepů Cleverle je manipulace s oknem vybaveným kováním UNI-JET jednoduchá, lehká a bezchybná.

Povrchová úprava - více než standard

Povrchová úprava kování je základem jeho dlouholetého používání. Proto je UNI-JET upravované speciální úpravou ferGUard s vysokou schopností odolávat korozi. V porovnání se standardní nabídkou ostatních kování tak dosahuje několikanásobně lepší parametry, což potvrdily náročné testy nezávislé zkušebny v Německu. Díky této úpravě má kování přitažlivý stříbrný vzhled.

Skryté kování 

NOVINKA !!!

pro plastová okna GENEO

Skryté kování GU UNI-JET S/C Concealed,
nyní za cenu běžného kování !!!

Neviditelné panty, přesněji řečeno skryté panty s označením UNI-JET S/C Concealed. Toto inovativní provedení skrytých pantů významně posunuje hranice konstrukčních možností, požadavků na špičkový design a maximální uživatelský komfort v oblasti okenní techniky. Dokonalý vývoj a precizní zpracování zaručující bezproblémový chod při hmotnosti křídla až 130 kg. UNI-JET S/C C splňuje svojí technickou výjimečností za použití adekvátních uzavíracích protikusů třídu bezpečnosti WK2 – RC2. Povrchová antikorozní úprava ferGUard vysoce převyšuje požadavky norem, a zvyšuje tak užitnou hodnotu oken prodloužením jejich životnosti.

Funkční design, špičková kvalita, uživatelský komfort a naprostá bezpečnost proti vloupání, to je kování od GU.