domů > Hliníková okna a dveře > Aliplast > Okenní a dveřní systémy
 

Okenní a dveřní systémy

Green Star

Systém Green Star belgického dodavatele má také vynikající tepelné vlastnosti. Při eklarovanych výpočtech má prostup tepla na v oblasti rámu prvků Uf=1.0 W/m2K a to znamená, že při použiti izolačních trojskel s parametry Ug=0,7 W/m2K dosáhne celkového prostupu Uw=0,9W/m2K respektivě Uw=0,7W/m2K při zaskleni trojsklem Ug=0,5W/m2K.


Superial

Superial je stále oblíbenějším systémem na Českém trhu. Okenní systém se vyznačuje umocněnou tepelnou izolací. Tento tříkomorový systém tak spadá podle materiálové normy DIN 4108 do skupiny 1,0 wg. Stavební hloubka okenních rámů je 75mm, 84mm u okenních křídel. Tloušťka používaných skelných výplní se pohybuje od 14 do 61mm.Tento systém vyhovuje náročnějším požadavkům zákazníků zejména pro své tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita tímto roste.
superial1 superial2 superial3


Econoline

Econline je systémem bez tepelného můstku, což předurčuje jeho použití hlavně v interiéru. Tam je ho možno použít na různé druhy přepažení, okna i dveře. Stavební hloubka profilů je 51mm, tloušťka skla potom v rozsahu od 3 do 38mm.
econoline1 econoline2
econoline3 econoline4