domů > Plastová okna a dveře > Rehau Euro 70

 

REHAU EURO 70

úsporné a spolehlivé řešení 


Pokud stavíte nebo rekonstrujete větší rozsah oken, hledáte-li přijatelné finanční náklady a přitom seriózní parametry nejen v oblasti tepelných úspor, jsou pak pro Vás okna z profilů REHAU Silver-Design - Euro 70 tím správným rozhodnutím.


REHAU Euro oknoPrávě okna a balkónové dveře z profilového systému REHAU Silver – Design – EURO 70 splňují parametry požadované tepelně technickými normami s dodatečnou rezervou a pořizovací ceny splní Vaše představy. Moderní vzhled , výborné tepelně-technické parametry, vysoká přidaná hodnota za rozumnou cenu , předurčuje tento systém především k rekonstrukcím větších zateplených obytných domů či k použití do nové bytové výstavby. Stejně dobře tyto okna použít při rekonstrukci rodinného domu,  novostaveb , požadavkem na nízko energický standart.


Charakteristika:

Okenní výplně lze osadit izolačními dvojskly rozmanité kombinace tepelně – technických vlastností – nejčastěji 4-16SWS+AL - 4, Ug = 1,1 Wm2. Ale je možno je osadit také sestavou skel s vysokými tepelně-technickými parametry – izolační trojsklo nebo izolační dvojsklo s folií Heat Mirror s Ug = 0,7 avšak do celkové tloušťky 36 mm.Shrnutí všech výhod:

       
  Součinitel tepelného prostupu (U1): 1,2 W/m2K  
  Konstrukční hloubka: 70 mm  
  Odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 2  
  Zvuková izolace: až do třídy TZI 4  
  Povrchová úprava: jakostní, hladká, uzavřená, se snadnou údržbou  
  – ideální pro sanaci panelových domů
– také včetně rolet REHAU Comfort-Design
– splní nároky na úsporu tepla
– 5komorová technologie
– pro okna a balkónové dveře
– certifikováno pro EU
 

alt